معرفی محصولات غیر برقی
 ( شامل تابه ، قابلمه ، سرویس های قابلمه ، فلاسک و ...)

یک آشپزخانه در کنار محصولاتی مانند یخچال و ماشین ظرفشویی و گاز، بزگترین معنا را از انواع ظروفی که در آن وجود دارد می گیرد.در گذشته مادر بزرگ ها در مطبخ(آشپزخانه) انواع ظروف مسی و گلی با طرحواره های زیبا داشتن که از مادر بزرگ ها آشپزهای ماهری ساخته بودند.امروز هاردستون با انواع وسایل غیر برقی مانند انواع تابه و قابلمه آمده است که آشپزخانه ما را کامل کند.
با انواع قابلمه و تابه های هاردستون،با کیفیت آشپزی کنید و بهترین ها را به ارمغان آورید چرا که با کیفیت ترین نواع قابلمه و تابه را هاردستون برای آشپزخانه شما فراهم کرده است.
سرویس پخت وپز (قابلمه) نچسب گرانیتی محصولی با کیفیت، با رنگ نسوز،طراحی تحتانی تابه و قابلمه باعث می شود که شعله به صورت یکنواخت در تمام نواحی پخش شود.قابلمه ها و تابه های هاردستون دارای دسته سیلیکونی مقاوم و نسوز می باشد.این محصولات در تنوع بالا در رنگ ها و سایزهای مختلف متناسب با نیاز شما طراحی شده است. هاردستون تمام آن چیزی را که در آشپزخانه خود نیاز دارید. را برای شما به ارمغان آورده است.

 

سرویس قابلمه :

1-سرویس 12 پارچه دراندازه های20-24-28 سانتی متر و دارای تابه تک دسته با اندازه20-24  سانتی مترو به همراه شیر جوش با اندازه16 سانتی متر به همراه درب شیشه ای محدب عرضه شده است.

2-سرویس 11 پارچه در اندازه های20-24-28 سانتی متر به همراه تابه دو دسته در اندازه 28 سانتی متر و تابه تک دست به اندازه 24 سامنتی متر به همراه یک عدد کاردک عرضه شده است.

3-سرویس 8 پارچه در اندازه های20-24-28 سانتی متر به همراه تابه دو دسته در اندازه 28 سانتی متر عرضه شده است.

4-سرویس 9 پارچه در اندازه های20-24-28 سانتی متر به همراه تابه دو دسته در اندازه 28 سانتی متربه همراه یک عدد لیسک عرضه شده است.

قابلمه های تک

در اندازه های 24-26-28-30-32 سانتی متر برای مصارف مختلف در رنگ های متفاوت عرضه شده است.

تابه :


1-تابه در ابعاد متفاوت از18-24-26-28-30 در انواع رنگ بندی عرضه می شود.

2-تابه های رژیمی: برای داشتن زنگی سالم و تغذیه سالم،ابزار مناسب طبخ غذا نیاز است که می توان از تابه ای رژیمی هاردستون استفاده کرد.این تابه ها به صورت دو طرفه طراحی شده است.
که دو زرف طرف را می توانید روی شعله قراردهید مگنت های روی تابه از باز شدن حین پخت جلوگیری می کند و می توانید در کمترین زمان  با کمترین روغن غذای با کیفیت و سالم تهیه کنید.
پوشش خراجی از جنس PTFE نچسب است. چنس بدنه از آلومینیوم بوده است. که در ابعاد با عموق های متفاوت عرضه شده است.

فلاسک

برای نگهداری نوشیدنی در دمای دلخواه به مدت طولانی نیاز داریم که از فلاسک استفاده کنیم.فلاسک های هاردستون در انواع  و رنگ های متفاوتی طراحی شده است.
که در دو نوع جنس بدنه استیل و جنس بدنه پلاستیکی وجود دارد.نوع سری پیچی است.دارای لیوان و بندی حمل می باشد که جابه جایی آن برای شما آسان باشد.
قابلیت ها و امکانات فلاسک های هاردستون :

  • قابلیت حفط دما
  • پدارای بند قابل حمل و لیوان
  • جنس بدنه در دو نوع استیل و پلاستیک در تنوع رنگ بالا