جارو شارژی هوشمند هاردستون

هاردستون یکی از شرکت‌هایی است که همواره سعی بر تولید و عرضه انواع لوازم خانگی با کیفیت دارد تا آنها را راهی بازار ‌کند. این بار این شرکت دو نوع جارو شارژی را به بازار معرفی کرده که شامل مدل RVC1642 و مدل RVC1643 است. این دو جارو با ویژگی‌ها و قابلیت‌های شبیه به هم ساخته شده‌اند و تنها تفاوتشان در قدرت موتور آن‌هاست؛ دستگاه مدل RVC1642 با موتور 400 وات و مدل RVC1643 با قدرت موتور 450 وات راهی بازار شده است. اما قیمت جارو شارژی هاردستون چقدر است؟ این دستگاه را از کجا بخریم؟ آیا خرید جارو شارژی هاردستون مقرون به صرفه است؟ برای اینکه پاسخ این سوالات را بدانید، بهتر است ابتدا با ویژگی‌های این جارو شارژی آشنا شوید.

 

بررسی ویژگی‌های جارو شارژی هاردستون

هر محصول جدیدی که وارد بازار می‌شود، مطمئنا دارای آپشن‌ها و ویژگی‌هایی است که ممکن است با محصولات قبلی یا مشابه، تفاوت داشته باشد. به طور کلی ویژگی‌ها، امکانات و قابلیت‌های جارو شارژی هاردستون در هر دو مدل (RVC1642 و RVC1643) عبارت است از:

امکان جدا کردن باتری

این جارو شارژی دارای یک باتری با قابلیت جدا شدن است که نمونه آن را در سایر محصولات مشاهده نمی‌کنید. در جاروهایی که باتری آن‌ها قابلیت جدا شدن ندارد، در صورتی که باتری خراب شود باید کل دستگاه را به تعمیرگاه ببرید. اما در این محصول فقط کافیست ابتدا باتری را جدا کرده و فقط آن را برای تعویض یا تعمیر به نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش جام سرویس ببرید.

داشتن صفحه نمایش لمسی و تنظیم قدرت دستگاه

دارای صفحه نمایش LED لمسی است و از طریق آن می‌توانید  قدرت دستگاه را کم و زیاد کنید و یا آن را روی حالت AUTO قرار دهید. در این صورت اگر در محیط گرد و غبار سختی ایجاد شده باشد، غلطک دستگاه به طور اتوماتیک با قدرت بیشتری شروع به چرخش می‌کند تا گرد و غبار را به طور کامل جذب کند.

داشتن پارویی موتور‌دار (موتولایزر)

پاروی جارو شارژی هاردستون دارای موتور است که زمان روشن شدن دستگاه، ابتدا پارویی روشن می‌شود و سپس قسمت بالای آن شروع به کار می‌کند. با وجود پاروی موتوردار، قدرت این جارو شارژی برای تمیز کردن محیط افزایش پیدا می‌کند.

قسمت پارویی این دستگاه تا 180 درجه قابلیت چرخش دارد و قسمت بالا و پایین آن نیز 90 درجه حرکت می‌کند. این ویژگی‌ها به شما این اجازه را می‌دهد بدون حرکت زیاد و تنها با چرخاندن پارویی، از دستگاه برای تمیز کردن نقاط مختلف (زیر مبل، گوشه‌های خانه و ...) استفاده کنید.

قابلیت تمیز کردن سطوح سخت و نرم

این دستگاه دو غلطک دارد که یکی از آن‌ها برای تمیز کردن فرش و موکت کاربرد دارد و غلطک دوم برای تمیز کردن سطوح سخت مثل سنگ، سرامیک، پارکت و ... استفاده می‌شود. بنابراین با وجود این قابلیت، می‌توانید از جارو شارژی هاردستون برای تمیز کردن کل نقاط خانه استفاده کنید.

تا شدن لوله تلسکوپی جارو شارژی هاردستون

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد جارو شارژی هاردستون، قابلیت تا شدن لوله تلسکوپی است. این ویژگی در محصولات مشابهی که در بازار عرضه می‌شود، وجود ندارد. با این ویژگی می‌توانید از دستگاه برای جاروکشی مکان‌های سخت (مثل زیر مبل، زیر میز و ...) که به خم شدن نیاز دارد، استفاده کنید. افرادی که به دلیل کمر درد یا مشکلات در ناحیه ستون فقرات قادر به خم شدن نیستند، این دستگاه می‌تواند برای آن‌ها کاربردی و مفید باشد.

جلوگیری از انتشار گرد و غبار در محیط

جارو شارژی هاردستون دو فیلتر هپا (HEPA) دارد که از انتشار گرد و غبار وارد شده در محیط جلوگیری می‌کند. این فیلترها از فشرده شدن نامنظم الیاف فایبر گلاس، پوشال و حصیر خاص بدست می‌آید که در جذب گرد و غبار موجود در دستگاه فوق‌العاده عمل می‌کند. با این حساب اگر در خانه افراد مبتلا به بیماری‌های آلرژیک یا آسم و یا حتی کودکان حضور دارند، دیگر نگران آسیب آن‌ها و سرفه‌های مداومشان نخواهید بود.

قابلیت شستشوی مخزن و فیلترها

مخزن گرد و غبار دستگاه به راحتی باز و تخلیه می‌شود می‌توانید آن را بشویید و دوباره سر جای خود نصب کنید. همچنین شما می‌توانید فیلترهای این جارو شارژی را نیز باز کرده و بشویید. با این حساب دستگاه دوباره می‌تواند قدرت اولیه خود را بدست آورد و مثل روز اول از آن استفاده کنید.

نگهداری آسان جارو شارژی

این دستگاه دارای یک پایه (استند) است که دستگاه روی آن قرار می‌گیرد که نگهداری جارو را برایتان ساده‌تر می‌کند. لوازم جانبی جارو شارژی هاردستون هم روی پایه نصب می‌شوند تا از گم شدن یا شکسته شدن آن‌ها جلوگیری شود.

شما می‌توانید استند این جارو شارژی را روی دیوار هم نصب کنید و بنابراین فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. این ویژگی باعث می‌شود تا این محصول برای خانه‌های کوچک که فضای زیادی برای نگهداری وسایل را ندارند، مناسب باشد.

باتری جارو شارژی هاردستون

شما می‌توانید این جارو را با آداپتور شارژ کنید. بنابراین این قابلیت را دارد که هم روی باتری و هم روی دستگاه آن را شارژ کنید. همچنین شما می‌توانید این جارو شارژی را از روی بدنه هم شارژ کنید.

ولتاژ این دستگاه 25.9 ولت است و یک باتری 2500 میلی آمپر در ساعت دارد که می‌تواند شارژ را تا بیش از 20 دقیقه نگهدارد. شما در همین مدت زمان می‌توانید خانه را به راحتی تمیز کنید. بر روی استند این دستگاه یک سوکت به چشم می‌خورد که از طریق یک سوکت دیگر به باتری متصل می‌شود. با اتصال دستگاه به برق، باتری نیز شارژ می‌شود.

لوازم جانبی جارو شارژی عصایی هاردستون

این محصول دارای دو پارویی (اصلی و اضافه) است که هر دو دارای موتور هستند. همچنین این دستگاه با دو سری (گوشه‌گیر و دو منظوره) راهی بازار می‌شود. با وجود این سری‌ها قادرید هر جای خانه را که بخواهید به راحتی تمیز کنید.

 این دستگاه در زمان روشن شدن نور لیزری ایجاد می‌کند تا بتوانید در تاریک‌ترین فضاها هم به راحتی جاروکشی را انجام دهید.

با توجه به اینکه در این جارو دو سری به کار رفته است، به راحتی قابل تعویض هم هستند و شما می‌توانید متناسب با فضایی که در حال تمیز کردن آن هستید، هر سری جارو شارژی را تعویض کنید.

با این ویژگی جارو شارژی هاردستون برای کسانی مناسب است که در منزل حیوان خانگی نگهداری می‌کنند. از آنجا که کرک و موی حیوانات روی زمین به راحتی دیده نمی‌شود، تمیز کردن آن‌ها دشوار می‌شود. در حالی که لیزر این جارو به راحتی تمامی این ذرات را نشان می‌دهد تا بتوانید خانه خود را به طور کامل تمیز کنید.

شفاف بودن محفظه گرد و غبار

این ویژگی هم به شما کمک می‌کند تا به محض اینکه احساس کردید مخزن گرد و غبار پر شده است، فوری آن را خالی کرده و بشویید. همچنین اگر در حین جاروکشی به اشتباه وسایل مهم و کوچک روی زمین (مثل سیم‌کارت، جواهرات کوچک و ....) را کشیده باشید، از محفظه شفاف آن‌ها را ببینید و قبل از اینکه مخزن را در سطل زباله خالی کنید، وسایل را بردارید.

قیمت جارو شارژی هاردستون

با توجه به اینکه هاردستون دو مدل جارو شارژ (مدل RVC1642 با موتور 400 وات و مدل RVC1643 با موتور 450 وات) را عرضه کرده است، قیمت آن‌ها با همدیگر تفاوت دارد. قیمت جارو شارژی هاردستون مدل RVC1643 به دلیل داشتن یک موتور قدرتمندتر، بیشتر است.

قیمت این محصولات هاردستون با توجه به تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در بالا ذکر کردیم، نسبت به محصولات مشابه بسیار مناسب تعیین شده است. به طوری که باید آن‌ها را از حیث قیمت جزء جاروهای شارژی میان رده در بازار به حساب آورد.