محصولات سرمایشی و گرمایشی هاردستون

بسیاری از ما گرمایش و سرمایش را امری مسلم می دانیم. ما انتظار داریم سیستم های گرمایشی ما را در طول زمستان گرم نگه دارند و سیستم های سرمایشی هم در تابستان محیط کار یا خانه را خنک نگه دارند. با پیشرفت تکنولوژی وسایل سرمایشی و گرمایشی در بازار بسیار فراوان شده است .در محیطی مثل خانه مهم ترین و قابل توجه ترین چیز دمای محیط  آن خانه است ، چیزی که آرامش را به خانه های شما می آورد و با آن رضایت بیشتری از محیط زندگی خود پیدا می کنید . محصولات سرمایشی و گرمایشی هاردستون این قابلیت را دارند تا راحتی و آسودگی را مهمان خانه هایتان و محل کارتان کنند ، این محصولات مصرف انرژی پایین و کیفیت بالایی ساخته شده اند.

کولر گازی های هاردستون

داشتن دمای مناسب خانه در هر زمانی از سال ساده ترین کار نیست، اما چیزی است که همه ما برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. به خصوص در طول تابستان، خانه شما به راحتی می تواند به طور غیر قابل تحملی گرم شود و گاهی اوقات، باز کردن پنجره ها و درها به سادگی تسکین کافی را ایجاد نمی کند. کولر گازی خانه پس از چند سال متداول نبودن در خانه ها ، کم کم به یک انتخاب محبوب برای خانه تبدیل شده است. اگر خانه شما در تابستان بیش از حد گرم می شود، انتخاب کولر گازی میتواند انتخاب مناسبی برای خنک کردن محیط خانه شما باشد.

کولر گازی های هاردستون سیستمی هایی هستند که برای خنک کردن محیطی مثل خانه با ازبین بردن گرما از خانه و انتقال آن به خارج استفاده می شوند. کولر گازی هاردستون دارای یک پنل و  یک کمپرسون است و می تواند با هوای معتدل و گرم سازگار بشود .

سیستم های تهویه مطبوع  این کولر گازی مشابه پمپ حرارتی عمل می کند، و در عوض یک چرخه خنک کننده را دنبال می کنند همچنین کولر گازی های هاردستون دارای رده انرژی +A و نوع برق مصرفی آن تک فاز است .

سیستم کولر گازی هاردستون به دلیل وجود یک کندانسور و یک اواپراتور دارای عملکرد بسیار عالی است. این دو سیستم برای انجام وظیفه خنک کردن فضای داخلی و همچنین رطوبت زدایی با هم کار می کنند.

این رطوبت زدایی زمانی اتفاق می افتد که هوای گرم از داخل از روی اواپراتور سرد عبور می کند، جایی که هوای گرم متراکم می شود و رطوبت خود را از دست می دهد، درست مانند هوای گرم روی یک لیوان آبلیموی سرد. سیستم کولر گازی یک سیستم تهویه مطبوع را با اجزای جداگانه داخلی و خارجی توصیف می کند.

مشخصات و امکانات کولر گازی هاردستون  : 

 • دارای یک پنل 
 • دارای یک کمپرسور
 • سازگار با آب و هوای معتدل و گرم 
 • درای عملکرد سرمایشی و گرمایشی 
 • دارای رده انرژی +A
 • نوع برق مصرفی تک فاز

معرفی پنکه های هاردستون

یکی از وسایلی که از زمان قدیم در بیشتر خانه وجود داشته و خیلی ها در کودکی با آن خاطره شیرین داشته اند پنکه می باشد. پنکه علاوه بر حس شیرین خنک شدن، حس زیبای نوستالژیک را به همراه دارد و کم هزینه‌ بودن، آن را به وسیله‌ای پرطرفدار تبدیل کرده است.

در روزهای گرم تابستان بسیاری از افراد تحمل گرما را ندارند و به راحتی گرمازده می شوند و بیرون از خانه یا محل کار یا حتی موقع پیاده روی و ورزش مقابل گرما قرار می گیرند و به شدت دمای بدن آنها زیاد میشود.

تکنولوژی همواره در راستای راحتی و آسایش افراد قدم برداشته و با اختراعات و ابداعات جدید زندگی را برای انسان ها راحت تر و بهتر کرده است. پنکه های هاردستون در کنار شماست که محیط محل کار یا خانه را برای شما خنک کند . پنکه های هاردستون سبک وزن هستند و قابلیت حمل آسان دارند. برخی پنکه های هاردستون دارای ریموت کنترل و تنظیم ارتفاع هستند.

مشخصات و امکانات پنکه های هاردستون : 

 • دارای ایمنی بالا
 • حمل آسان
 • دارای ریموت کنترل
 • قابلیت تنظیم ارتفاع

معرفی فن هیتر هاردستون

با نزدیک شدن به سرما وقتی محیط زندگی یا کار سرد باشد نیاز به گرما برای کاهش دمای محیط دارید. در فصل های سرد زمستان هنگامی که در مسیر مسافرت هستید، در خانه  یا محل کار به دنبال آن هستید که خود را گرم کنید و کارهای روزمره تان را انجام دهید، فن هیتر هاردستون می تواند به شما برای گرم شدن محیط خانه یا اطرافتان کمک کند.

فن هیتر های هاردستون بسیار کوچک و قابل حمل است بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از دستگاه ها و ابزار های گرمایشی  دیگر فضای مدنظرتان را گرم می‌کند.فن هیتر هاردستون قابلیت چرخش و دارای ترموستات ایمنی می باشد و حتی میتوانید با توجه  به دمای محیط اطراف خود درجه فن هیتر هاردستون رو تنظیم کنید. یکی از قابلیت های جذاب فن هیتر هاردستون ، دارای سیستم قطع خودکار می باشد.

مشخصات و امکانات فن هیتر هاردستون :

 • قابلیت چرخش
 • دارای ترموستات ایمنی
 • دارای سیستم قطع خودکار
 • دارای انتخابگر درجه حرارت
 • قابلیت استفاده بدون ایجاد گرمایش

معرفی شوفاژ برقی هاردستون

بسیاری از خانه‌ها به گاز اصلی دسترسی ندارند یا به دلیل اینکه بیرون از خانه هستند یا در مسافرت و خارج از شهر هستند  دسترسی به وسایل گرمایشی ندارند. به شوفاژ های برقی روی می آورند. 

شوفاژ های برقی هاردستون دقیقاً مانند رادیاتورهای حرارت مرکزی هستند با این تفاوت که برای انتقال گرما به شبکه لوله کشی متکی نیستند.شوفاژ های برقی از یک رادیاتور هسته گرمایی تشکیل شده اند که با ورود جریان الکتریکی به دستگاه گرم می شود. این هسته ها دو نوع هستند که در بخاری و رادیاتور استفاده می شوند.شوفاژ های هاردستون بدنه آن از آلومینیوم  ساخته شده است که به اتلاف انرژی کمک می کند. 

شوفاژ های برقی هاردستون دارای چرخ برای حمل آسان می باشد که میتوانید در محل کار یا خانه یا مسافرت استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی های شوفاژ برقی هاردستون دارای نشانگر و دارای انتخابگر درجه حرارت می باشد.

مشخصات و امکانات شوفاژ برقی هاردستون :

 • ترموستات کنترل دما
 • دارای درجه تنظیم حرارت
 • چرخ برای حمل آسان
 • دارای نشانگر